19º CONCURSO DIXITAL DE DEBUXO INFANTIL

Aspirantes

Mira que planetas crearon outros participantes!

Neste espazo incluiremos o teu propio Planeta 2030 cando superes as tres fases do desafío. Anímate a participar; tes até o 22 de marzo de 2021, Día Mundial da Auga, para enviar o teu debuxo. Esta nova edición vén cargada de premios galácticos.

Escribe aquí o teu nome para ver o teu Planeta:

 

NICOLAS VIDAL ARIAS

LA INMACULADA CONCEPCION - PONFERRADA (España)

Ainara Murillo Gonzalez

La constitución - ILLESCAS (España)

Adrian Viejo Romero

Colegio Parroquial San Juan Bautista - SAN JUAN DEL PUERTO (España)

andrea lorenzo trigila

C.P BUENAVISTA I - OVIEDO (España)

Daniel Cano Gómez

Hernan cortes - TALAVERA DE LA REINA (España)

Julia Cuenda García

Colegio Cristóbal Colón - TALAVERA DE LA REINA (España)

Aarón Gutiérrez Alba

GENERAL NAVARRO - BADAJOZ (España)

Vega Laín Perez

Sagrado corazón hijas de Jesús - SALAMANCA (España)

Carla Moga Villar

Sagrada Familia - Lleida (España)

Ines Fernandez Zapata

Ruiz de Luna - TALAVERA DE LA REINA (España)

francisco botello porras

LA MATA - CÁRTAMA (España)

Martina Rodriguez Navarro

La Inmaculada - PONFERRADA (España)

Javier Rodriguez Navarro

colegio la Inmaculada - Ponferrada (España)

Arnau Planes Uribe

COL·LEGI LA SALLE - CASSÀ DE LA SELVA (España)

Ruben Marques Martinez

Juan Ramon Ramirez - RODA, LA (España)

AITANA BRACELI ORTIZ

C.D.P. SAN JUAN BAUTISTA - SAN JUAN DEL PUERTO (España)

Yahel GONZALEZ LLAMAZARES

SANTA Mª DEL NARANCO - OVIEDO (España)

Carlota Rodríguez Ferrero

SANTA Mª DEL NARANCO - OVIEDO (España)

María Victoria Maneiro Perez

colegio santa María del Naranco - Morcin (España)

Raul Villadoniga Sanchez

San Juan Bautista - San Juan del Puerto (España)

valerin barreto jesus

la inmaculada - PONFERRADA (España)

VIOLETA Alonso Rodrigo

FRANCISCO DE VITORIA - SALAMANCA (España)

Mara Pamos Pulido

Cristóbal colón - Talavera de la Reina (España)

JAVIER NEIRA MERAYO

COLEGIO LA INMACULADA - PONFERRADA (España)

Maram Mnaouer Ruiz

Ceip punta larga - CANDELARIA (España)

María Fernandez Mencia

San Ildefonso - TALAVERA DE LA REINA (España)

Cristian Caselles Criado

RUFINO BLANCO - SALAMANCA (España)

Sofia Ivanova Ivanova

Ausis March - Els poblets (España)

Jesus Corrales Alonso

Ceip sant Rafael la nucia - Polop (España)

Sandra Moreno Gutiérrez

Hernán Cortés - Talavera De La Reina (España)